Gatves kauss 2024

26.03.2024
Gatves kauss 2024

Foto: Ilvars Čukurs

16. martā ar vērienu aizvadījām mūsu rīkoto Gatves volejbola kausu, kas pulcēja 12 tautas deju kolektīvus, lai pierādītu, ka dejotāji ir veikli, azartiski un cēli ne tikai uz deju grīdas, bet arī sportā. Dienas gaitā noskaidrojām ne tikai stiprākās komandas, bet arī veiklākos spēlētājus, talantīgākās karsējmeitenes un erudītākos atbalstītājus.

No sirds sveicam Sadanci ar Gatves kausa aizvešanu uz Valmieru un sakām lielu paldies ikvienam kolektīvam par enerģiju, dejotājiem raksturīgo degsmi acīs un cieņpilnajām spēlēm! Kā arī esam dikti lepni par mūsu pašu komandu, kas sūrās spēlēs izcīnīja godpilno 3. vietu. Tāpat izsakām lielu pateicību ikvienam Gatvietim, kas pielika savu roku pasākuma tapšanā, kā arī mūsu brangajam atbalstītāju pulciņam:

Braingames

Cido

Mangaļi

Escape izlaušanās spēlei

Fifii restorānam

Henkel

Hideout deju studijai

Konditoreja Vaniļa

MyFitness

P&G

Rover

RV Fizio

Skaistuma rituāli

Yogi tēja

Zeit

Paldies arī pludmales volejbolistei Tīnai Graudiņai par apciemošanu Gatves volejbola treniņā un dāvanu Gatves kausa dalībniecēm - savu turnīru krekliņiem!

Uz tikšanos nākamajā Gatves kausā - tā jubilejas gadā! Solām to atzīmēt vēl jaudīgāk! Bet tikmēr - uz tikšanos koncertos!