Greizais kompass 2023

12.10.2023
Greizais kompass 2023

Foto: Māris Zaķis

30. septembra agrā rītā, no skapja izvēloties spilgtākos Bārbiju un drūmākos Openhaimeru apģērbu komplektus, devāmies uz Kandavu, lai līdzās 29 citiem deju kolektīviem piedalītos visiem labi zināmajā ''Greizajā kompasā''. Visas dienas garumā ne tikai skrējām un kāpām, bet arī atsvaidzinājām savu erudīciju, neiztiekot arī bez kritieniem dubļos un smieklīgiem pārpratumiem.

Kopvērtējumā varam lepoties ar 10. vietu, kā arī 3 specbalvām - par ātrumu un precizitāti uzdevumos, kreatīvo pieeju pasākuma tematikai, kā arī mūsu jaunradi - Gatves deju ar sponsora Lulū Picas picu kastēm. Mājās jebkurā gadījumā devāmies kā uzvarētāji, jo mūsu kuplajai saimei, ko šogad papildinājis tiešām liels jauno dejotāju skaits, šis bija fantastisks saliedēšanās pasākums. Tas ne tikai ļāva mums vienam otru iepazīt labāk, bet arī kārtējo reizi pārliecināties, ka deju ceļi katru no mums vienmēr aizved pie īstajiem cilvēkiem.

Visas Gatves (lasīt: Bārbiju un Openhaimeru) saimes vārdā sakām lielu paldies Dardedzei par fantastiski organizētu pasākumu - Kompasa latiņa katru gadu paceļas arvien augstāk un augstāk! Sākot ar lielisku lokācijas izvēli, sportiskai dienai pateicīgu laikapstākļu ''sarunāšanu'', beidzot ar grandiozu ballīti! Neizmērojams paldies arī mūsu komandas kapteinim Arnoldam, kurš visas dienas garumā turēja par mums rūpi un uzturēja sportisku un vienotu garu, atbalstot ikvienu no mums ne tikai grūtos mirkļos, bet ik uz soļa!