Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

11.09.2020
Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"
Arī Gatve ir viens no astoņiem tautas deju ansambļiem, kas ir gatavojušies un uzstāsies VEF kultūras pilī notiekošajā koncertā "Savā Rokrakstā". Priecājamies, ka šis, no pavasara pārceltais koncerts, tomēr notiks un mēs varēsim atkal izjust skatuves grīdu, spožās gaismas un publikas brīnišķīgos aplausus.
 
Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ir skaidrs, ka vēl ir par agru, lai mēs satiktos skatītāju pilnā zālē.Ir rasts risinājums, kā būt ar Jums kopā, ievērojot Covid-19 infekcijas ierobežojošos pasākumus - apmeklētāji, kas iegādājušies biļetes uz koncertu “Savā Rokrakstā”, tiek sadalīti divās daļās - vieni apmeklēs koncertu iepriekš izsludinātajā laikā 12. oktobrī plkst. 19.00, bet otri tiek aicināti uz papildkoncertu dienu iepriekš - 11.oktobrī plkst. 18.00. 
 
Uz kuru koncertu jāierodas? 
 
- ja esat iegādājušies biļeti kādā no NEPĀRA skaita rindām (1., 3., 5., 7., 9., 11., 13. utt.) - Jums jāierodas uz koncertu  SVĒTDIEN 11.oktobrī plkst. 18.00. 
 
-ja esat iegādājušies biļeti kādā no PĀRA skaita rindām (2., 4., 6., 8., 10., 12., 14. utt.) - Jums jāierodas uz koncertu PIRMDIEN 12.oktobrī plkst. 19.00. 
 
No visas sirds ceram, ka šī ziņa atradīs arī tos biļešu pircējus, kuru kontaktinformācija nav piefiksēta, lai visi dejas mīļi spētu baudpilni un droši redzēt, izjust, priecāties par kolektīvu sagatavotajām dejām!