Gunta Raipala

Gunta Raipala

Gatves dejotāji par Guntu:

 • Gunta ir cilvēks ar raksturu. Dejas fanātiķe. Pieliks lielas pūles, lai panāktu savu redzējumu par deju, nekad neapstāsies pusceļā, un neatkāpsies no sava viedokļa. Katram momentam spēj atrast atbilstošu, jautru un dzirkstošu izteicienu, kas uzjautrina garastāvokli arī nākamajā dienā. Ar savu degsmi dzen mūs uz priekšu.
 • Pavisam noteikti ar visu savu sirdi Gatvē. Vienmēr uztrauksies un domās par visu - sākot no deju soļu pareizības, līdz pat saktiņas spožumam. Darba dienu vakaros mēdz sevi dēvēt par Spānijas Izabellu - īpaši tad, kad dejotājiem kāds lēciens vai aplis padevies pavisam greizs.
 • Gracioza! Unikāla! Neatkārtojama! Talantīga! Apburoša!
 • Mūsu Gunta ļoti labi māk savākt kolektīvu. Tas arī ir viņas trumpis ceļā uz Gatves izaugsmi. Skaidri māk nodefinēt uzdevumu un panākt, lai tas tiek izpildīts. Ja, nesanāk parādīs priekšā. Izteicienu lavīnas allaž liek smaidīt. Ja runa nav par dejām, tad viņa nomet to īpašo vadītājas degsmi un kļūst par patīkamu sarunu biedru.
 • Gunta vienmēr zina, kā piemeklēt īsto frāzi dejotāju uzmundrināšanai un atraisīšanai. Viņa dzīvo līdzi Gatves garam, ļaujoties kolektīva trakajām izdarībām. Ar savu kustību kultūras krājumu Gunta vienmēr ir izcēlusies - radot stabilu un interesantu kolektīva darbību.
 • Cilvēks ar lielu enerģiju un ekscentrisku raksturu, īsta personība. Šo īpašību kopums un pilnīga atdeve darbam, ko sagaida arī no citiem, liek man tikai būt priecīgam par to, ka viņa ir mana kolektīva vadītāja. Perfekcionisms un patiesā, turklāt radošā un emocionālā saskarsme liek saprast savas kļūdas, saņemties un tiekties uz izaugsmi.
 • Bez Guntas nebūtu tādas Gatves, kāda tā ir šobrīd. Mēs visi esam lielas personības un šīs "personības" Gunta prot savienot vienā lielā spēkā - "Jūs esat spēks". Par to arī viņu mīlam un cienam.

 

Aigars Bajārs

Aigars Bajars

Gatves dejotāji par Aigaru:

 • Aigars ir vidutājs starp dejotājiem un vadītāju, cenšas samierināt abas puses, ja radušās domstarpības. Atraktīvs, ar savu redzējumu par katru deju. Spēj parādīt visas kustības, tā kā tām ir jāizskatās, un arī tā kā tām nav jāizskatās (arī meiteņu).
 • Ja jums šķiet, ka saulriets jūras krastā ir skaists, jūs neesat redzējuši, kā Aigars dejo!
 • Viņš ir labākais motivētājs un sapurinātājs vienā personā. Vienmēr atradīs īstos vārdus, ar kuriem sašļukušos dejotājus pacelt 2 žetē augstumos. Vienmēr gatavs atbildēt uz visiem muļķīgajiem dejotāju jautājumiem - nesaprasti soļi, griezieni un gājieni, Aigars visus apgaismos ātri vien. Gribētos teikt - tāds Gatves labais gariņš.
 • Aigaram ir asākās šķēres kolektīvā:) Viņš ir zibens novedējs tad, kad negaisa mākoņi ir pārvilkušies pāri Gatvei. Aigars mīl Gatvi un Gatve Aigaru!
 • Aigara mākslinieciskā darbība kolektīvā rada pozitīvu gaisotni. Viņa kustību improvizācija papildina kolektīva zināšanas ne tikai mūsdienīgi tautiskajā dejā, bet arī modernajā, klasiskajā un cittautu dejas mākslā. Lai arī viņš labprāt piedalās kolektīva ballīšu dzīvē, nākamajā rītā viņš atkal ir stingrais repetitors, kuru visi klausa un izpilda viņa komandas.
 • Aigars ir mūsu jaukais repetitors, kurš mums iemāca mīlēt un izpildīt klasiskās dejas pamatus. Pateicoties viņam, Gatve skatītājiem asociējas ar grāciju un plastiku, mūsu kustības iegūst otro elpu un saviļņo skatītāju sirdis. Pacelties uz pirkstgaliņiem, atrauties no zemes un aizlidot – uz to mēs tiecamies ar Aigara palīdzību.
 • Pirmais kas nāk prātā, ir lielais paldies par atbalstu un bakstīšanu, īpaši pirmajā sezonā, kad ierados Gatvē. Tas deva ļoti daudz, gan manām dejotāja prasmēm, gan manai attieksmei pret šo kolektīvu. Sabiedrisko attiecību departaments TDA Gatves vadībā, diplomāts.

 

Kristīne Kitnere

 Kristine.jpg

Gatves dejotāji par Kristīni:

 • Mūsu graciozā un sirsnīgā Kristīne vienmēr sniegs izpalīdzīgu roku sākot ar gudru padomu muskuļu sāpju mazināšanai un beidzot ar izguldīšanu pēc gara mēģinājuma.
 • Ne tikai brīnišķīga repetitore, bet arī lielisks sarunu un ballīšu biedrs, esam patiesi un neizsakāmi priecīgi, ka Kristīne ir pievienojusies Gatves sastāvam.
 • Kristīne spēj dejā un kustībās ievest harmoniju, precizitāti un jautrību. Vienmēr ir enerģijas piepildīta, ar pacilātu garastāvokli un dzirksti acīs. Visās kombinācijās ieliks ko interesantu, kas padara dejošanu izaicinošāku un jautrāku. Izkustinās katru mazāko muskulīti un parūpēsies par skaistu stāju- taisnu muguru, ievilktu vēderu un dibenu.
 • Kristīne Gatvē darbojas jau vairākus gadus, taču sajūta, ka nav bijis laiks, kad viņa nebūtu pie mums. Lielisks sarunu biedrs gan mēģinājumos, gan ārpus tiem. 
 • Izcili pārzina baletu un spēj iemācīt  mums mīlēt klasisko deju. Vienmēr uz iesildīšanos mēģina izdomāt ko interesantu un citreiz pat nebijušu. Šokē mūs ar kādiem trakiem baleta lēcieniem un savām augstu paceltajām kājām.
 • Kristīni uzskatu par Gatves siltāko Saulespuķi, viņa vienmēr ir ļoti mīļa un harizmātiska. Esmu stalta dejas soļa meklējumos un šajā ceļā Kristīne ir viens no maniem spožākajiem lukturīšiem.