Jampadrača deju svētki ''Mūs vieno deja''

01.07.2024.
Jampadrača deju svētki ''Mūs vieno deja''

15. jūnijā ar krāšņu brīvdabas koncertu Limbažu estrādē ieskandinājām vasaru un noslēdzām Gatves deju sezonu. Pirms kopmēģinājuma sākuma kopīgi atskatījāmies uz aizvadīto sezonu, teicām viens otram paldies un tā vienkārši - pabūtu kopā. Vakara koncertā līdzās brangam pulkam dejotāju no citiem kolektīviem piepildījām skatuvi ar mīļumu, prieku, jautrību un arī kādu sentimentālāku noti.

Liels paldies Limbažu k/n BDK un VPDK ''Jampadracis'' par ikgadējo ielūgumu un sirsnīgo uzņemšanu! Mums allaž liels prieks pie jums atgriezties!
 
Tagad dosimies pelnītā atpūtā, lai uzkrātu spēkus jaunajai deju sezonai, kas solās būt jaudīga. Bet, kas zina - varbūt vasaras brīvlaiks Gatves saimē sevī ietver arī kopīgu došanos uz dienvidiem, līdzi paķerot arī tautastērpu un kādu dejas soli? Par to jūs noteikti uzzināsiet, bet līdz tam - priecīgu atpūtu, vasarnieki!

- Jūsu Gatve

Jūrmalas kūrorta sezonas atklāšanas svētki

04.06.2024.
Jūrmalas kūrorta sezonas atklāšanas svētki

1. jūnijā atklājām ne tikai brīvdabas koncertu, bet arī kūrorta sezonu, viesojoties Jūrmalā. Izbaudījām īsti vasarīgus laikapstākļus - kā kārtīgu svelmi koncerta laikā, tā pērkona negaisu īsi pirms svētku gājiena. Esam patiesi priecīgi savu deju vasaru ieskandināt ar jauniegūtiem draugiem - VPDK ''Vēlreiz''. Liels paldies par sirsnīgo kopābūšanu!