''Gatve'' ielūdz - ''Rīga dimd! Rīga dej!''

10.03.2023.
''Gatve'' ielūdz - ''Rīga dimd! Rīga dej!''

Tautas deju ansamblis ''Gatve'' aicina uz koncertu ''Rīga dimd! Rīga dej!'' VEF Kultūras pilī 8. aprīlī plkst. 18:00.

Rīga katram sirdī ierakstīta ar savu sākumu - pretī studiju gadiem, pretī mīlestībai, pretī dejai. Šogad, Rīgā norisinoties Dziesmu un deju svētkiem, daudzi piedzīvos savus jaunos sākumus - līdz trīsām aizraujošus, jaunības degsmes piepildītus, dzīvespriecīgus un krāšņus, kā pati Rīga. Aicinām piedzīvot mūsu sajūtas esot, mīlot un dejojot Rīgā.

Šajā koncertā tiks izdejotas gan Dziesmu un deju svētku repertuāra dejas, gan dejotājiem iemīļotas dejas, kā arī īpaši ''Gatvei'' radītas jaunas horeogrāfijas.

Koncerts ir trīs ''Gatves'' paaudžu - TDA ''Gatve'' un vidējās paaudzes deju kolektīvu ''Gatve - Otrā iespēja'' un ''Gatve'' - veltījums Rīgai.

Biļetes: https://ej.uz/rigadimdrigadej

Deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skates

07.03.2023.
Deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skates

Deju svētki tuvojas straujiem soļiem, un mums, līdzās citiem Rīgas deju kolektīviem, bija tas gods atklāt koprepertuāra pārbaudes skašu maratonu. Sestdien, 4. martā, pirmais uznāciens Kultūras pilī ''Ziemeļblāzma'' bija mūsu vidējās paaudzes E grupai - VPDK ''Gatve'', taču svētdien, 5. martā, VEF Kultūras pils skatuves dēļus ierībināja TDA ''Gatve'' A grupa un vidējās paaudzes D grupa - VPDK ''Gatve - Otrā iespēja''. Kā mūsu vadība, tā mēs paši ar savu sniegumu esam ļoti apmierināti, un pēc 2 dienām, kas pavadītas tautas deju mīļiem pulcējoties matu lakas mākonī un emociju virpulī, mazliet ievelkam elpu, lai tūliņ pat mestos atpakaļ Deju svētku sezonai tik raksturīgajā rosībā.

Interaktīvais projekts ''Dziesmusvētku telpa''

28.02.2023.
Interaktīvais projekts ''Dziesmusvētku telpa''

Ja kādā sestdienā nedodamies uz tuvāku vai tālāku koncertu, tāpat ir liela iespējamība, ka tērpi izgludināti un sleņģene nospodrināta, gaidot savu iznācienu. Februāra nogalē arī mums bija patiess prieks kļūt par daļu no Dagmāras Bārbales un Rakstniecības un mūzikas muzeja interaktīvā projekta ''Dziesmusvētku telpa''. Sirsnīgs paldies radošajai komandai par Gatvei doto iespēju aktīvā koncertu sezonā skatuves dēļus uz mirkli nomainīt pret cita veida deju laukumu!

Dziesmu un deju svētki tuvojas straujiem soļiem, un šis projekts ikkatram to apmeklētājam un dalībniekam dos iespēju iejusties koru virsdiriģenta un deju virsvadītāja lomā.