TDA ''Vektors'' 65 gadu jubilejas lielkoncerts

22.04.2024.
TDA ''Vektors'' 65 gadu jubilejas lielkoncerts

13. aprīlī, līdzās citiem Rīgas tautas deju ansambļiem, piedzīvojām mazos Deju svētkus, viesojoties TDA ''Vektors'' 65 gadu jubilejas lielkoncertā. Vēlamies teikt lielu paldies Vektora nemiernieku pulkam, kas mēnešiem ilgi ne tikai cītīgi strādājuši mēģinājumu zālē, bet arī ieguldījuši dikti daudz pūļu šī vērienīgā, taču savā cilvēciskajā vienkāršībā tik sirsnīgā koncerta tapšanā! Pateicoties atmosfērai kā uz skatuves, tā aizkulisēs, jutāmies kā īstos mazajos Deju svētkos. Paldies, ka ļāvāt būt daļai no jūsu lielās dienas!

Lai nekad nerimst tikai Vektora sektoram raksturīgā netkārtojamā enerģija! Lai tā kā mūžīgais dzinējs turpina uzlādēt kā pašus, tā apkārtējos! Sirdssilts apskāviens Vāveru polkai no Gatves dejas!

Foto: Juris Zīģelis

TDA ''Zelta sietiņš'' 65. jubilejai veltītais draugu koncerts Lieldienās

22.04.2024.
TDA ''Zelta sietiņš'' 65. jubilejai veltītais draugu koncerts Lieldienās

Pirmās Lieldienas pavadījām uz mūsu iemīļotās VEF Kultūras pils skatuves, lai kopā ar citiem Rīgas tautas deju ansambļiem sveiktu TDA ''Zelta sietiņš'' viņu 65. jubilejā.

Lai Zelta sietiņa zvaigznājā uzmirdz arvien jaunas dejotāju paaudzes, deju raksti, radošas idejas un pāri visam - dejotprieks arī nākamos 65 un vēl vairāk gadus! Lai nebeidzams Zelta Sietiņa sijājums!

Foto: Jurģis Rikveilis