TDA Gatve papildu uzņemšana

20.09.2023.
TDA Gatve papildu uzņemšana

Ja esi nokavējis savu iespēju pievienoties ansamblim, taču nevēlies gaidīt nākamo sezonu, Tev ir vēl pēdējā iespēja atrast savējos Gatvē.

Gaidīsim Tevi papildu uzņemšanā 26.09. plkst. 19:00 A. Čaka ielā 139, KTMC ''Ritums''!

 

Kas Tev jaņēm līdzi?

- dejošanai piemērots apģeŗbs

- labs garastāvoklis

- pieredze tautas dejās

 

Ja rodas kādas neskaidrības vai vēlies uzdot kādu jautājumu, droši raksti uz mūsu sociālajiem tīkliem vai tdagatve@gmail.com.

Dodamies pa dejas ceļu kopā!

''Smilšu bumba'' 2023

20.09.2023.
''Smilšu bumba'' 2023

Sestdien, 16. septembrī, devāmies uz Vecāķu pludmali, lai pārstāvētu Gatves vārdu TDA ''Rīdzenieks'' rīkotajā pludmales volejbola turnīrā. 20 komandu konkurencē mūsu aktīvo dejotāju komanda, kuras sastāvā bija arī pulciņš šīssezonas jauno Gatviešu, finišēja kā devītie 20 komandu konkurencē, taču Gatves bijušo dejotāju komanda aizservēja līdz pašam kausam, iegūstot godpilno 1. vietu.

Liels paldies Rīdzeniekam par lieliski noorganizētu turnīru tik lielam komandu skaitam, pretiniekiem par cieņpilnajām spēlēm, mūsu sapņu komandām par sniegumu un viennozīmīgi lieliskākajai atbalstītāju saimei - par atbalstu!

Volejbola bumbas uz mirkli varam nolikt malā, taču neļaujiet tām noputēt - jau martā tiekamies mūsu pašu rīkotajā Gatves zāles volejbola kausā!

Gatve - tavs ceļš!

16.08.2023.
Gatve - tavs ceļš!

Šis rudens tautas deju pasaulē iezīmē ne tikai jaunas piecgades sākumu, bet arī paver iespēju izzināt jaunus ceļus. Kāds uzsāk jaunas mācību vai darba gaitas, kāds vienkārši vēlas ko pamainīt savā ikdienā, bet kāds cits pēc lielāka pārtraukuma izvēlas atgriezties uz kāda no deju ceļiem. Neatkarīgi no tā, kāds bijis tavs iepriekšējais ceļš, Gatve var būt tavs nākamais!

Gaidīsim tevi jauno dejotāju uzņemšanā 31.08., 05.09. un 07.09. plkst. 19:00 A. Čaka ielā 139!

Dodamies pa dejas ceļu kopā!