Gatves stāsti: repetītore Kristīne un balets, Gatve Gruzijā

23.02.2021
Gatves stāsti: repetītore Kristīne un balets, Gatve Gruzijā

Līdz ar pavasara dvesmām un saulesstariem, kas iezogas logos mūsu mājas ofisos, Gatve sākusi dalīties savos stāstos. Lai arī mēģinājumi regulāri attālināti norisinās, tomēr pietrūkst to jauko, mīļo un jautro dejotāju, ikdienas stāstu un kopīgo piedzīvojumu.

Gatve izveidojusi jaunu un burvīgu tradīciju- ieklausīties dejotāju, vadītāju stāstos, kurus pat tā teikt “vecie” vēl nebija dzirdējuši.

Mūsu mīļā repetitore Kristīne ir baletdejotāja ar 20 gadu stāžu uz Latvijas Nacionālās Operas un Baleta skatuves. Dzirdējām, kāds ir bijis ceļš līdz baletam, līdz skatuvei, līdz iemīļotākajiem uzvedumiem un solo dejām.

Prieks, ka Kristīne ir pie mums, Gatvē, un dalās ar saviem baleta knifiņiem, zināšanām, palīdzot mums būt stabilākiem dejās, ar visplašākajiem izvērsumiem, graciozākajām rokām un nostieptākajiem pirkstgaliem!

Stāstu vakaru turpināja Alise, kas izstāstīja, kā Gatvei 2017.gadā bija gājis ceļojumā uz Gruziju! Noteikti gaidīsim, kad ceļošana atkal kļūs par bieži sastopamu notikumu un varēsim plānot nākamo Gatves braucienu!