Sezonas noslēguma koncerts Ikšķilē

06.07.2019
Sezonas noslēguma koncerts Ikšķilē

Līdz ar siltajiem saules stariem, pļavas puķu smaržu vainagos, aizvadījām šīs sezonas pēdējo koncertu Ikšķiles brīvdabas estrādē. Saulīte mūs lutināja un dejojot teju katru Gatves dejotāju atstāja ar sārtiem vaigiem. 

Šī sezona Gatvei ir bijusi pilna ar skaistām pārmaiņām- jauns sastāvs, jaunas tradīcijas, emocijas, enerģija un mīlestība pret deju. Piedalījāmies neskaitāmos koncertos, bijām daļa no Latvijas simtgadei veltītā deju lieluzveduma “Abas Malas”.  Mūsu Gatves ģimenei pievienojies krietns pulciņš jaunu, radošu, aktīvu un pozitīvu dejotāju no dažādām Latvijas pilsētām, kuri jau ir kļuvuši par neatņemamu kolektīva daļu. Kopā piedalījāmies Greizajā kompasā, kurā, apvienojot spēkus, ieguvām godpilno pirmo vietu, iesaistījāmies arī Danča zāles florbola turnīrā, Vektora rīkotajā Egona kausā, Rīdzinieka pludmales volejbolā, un, protams, uzrīkojām arī paši savu sporta pasākumu- Gatves zāles volejbola kausu.

               Pa vasaru atpūtīsimies, smelsimies spēku un enerģiju nākamajai sezonai, kopīgi tiksimies uz dārza ballītēm, saliedēšanās pasākumiem un līgošanu. Būsim priecīgi rudenī satikt jaunos Gatves dejotājus un kopīgi izdejot Gatves mīļākās dejas mūsu rīkotajā lielkoncertā.