3. Starptautiskais deju festivāls "Alūksnes ziema"

25.02.2019
3. Starptautiskais deju festivāls "Alūksnes ziema"

2019. gada 9. un 10. februārī  jau trešo reizi ziemas festivālā uz Alūksnes Kultūras centra skatuves sadejoja deju kolektīvi no Latvijas, Eiropas un Krievijas. Šī gada tēma - dažādu žanru dejas - balets, laikmetīgā dejas, sporta dejas, breiks. Pateicoties Agrim Veismanim, arī mēs piedalījāmies 3. Starptautiskajā deju festivālā "Alūksnes ziema".

 

Izbaudījām sniegotas pastaigas pa Alūksnes skaistākajām vietām, svinējām Meteņdienu, ieturot visas labākās šo svētku tradīcijas, aplūkojām Alūksnes pilī esošās izstādes un, dienas beigās, pozitīvas emocijas sasmēlušies, piedalījāmies ieskaņu koncertā Alūksnes Kultūras centrā. Pēc koncerta, kā jau dejotājiem ierasts, griezām dančus dalībnieku sadraudzības ballē ar citiem dejotājiem. Otrajā dienā, kuru pavadījām Alūksnē, dejojām festivāla lielkoncertā, kurā piedalījās arī baleta, laikmetīgās dejas un sporta deju kolektīvi. Krāšņi tērpi, veikli dejas soļi un ne tas vien bija redzams uz plašās Alūksnes kultūras centra skatuves.

 

              Liels paldies RD IKSD, festivāla rīkotājiem, vadītājiem, visiem, kas palīdzēja izveidot šo brīnišķīgo nedēļas nogali un koncertus, kuros mums, Gatves dejotājiem, bija gods piedalīties. Noteikti būsim priecīgi atgriezties Alūksnē!