Uzņemšana Gatves pamatsastāvā

Uznemsana_2020_plakats.jpg

 

Ja nu  Tevi vēl nedaudz biedē A grupas kolektīvs, varam iepriecināt, esam dikti draudzīga ģimenīte, kas atzīmē kopā savus svētkus, sporto, dejo un griež dančus līdz rīta gaismai. 

Ļoti gaidīsim tos pašus, pašus jaukākos, foršākos, sirsnīgākos, atraktīvākos dejotājus, uzņemsim, lolosim un padarīsim par SAVĒJIEM. 

 

Kāpēc Tev ir jādejo tieši Gatvē?

Ja neesi kārs uz lasīšanu - skaties video par mums:

https://www.facebook.com/watch/?v=566062193893925

 

Mēs nebaidāmies no izaicinājumiem

Gatve ir vienota komanda, kas vienmēr ir gatava jauniem izaicinājumiem un piedzīvojumiem.  „No zobena saule lēca”,  „Lec, saulīte!”, "Gredzenus mijot", "Vēstījums rakstos" – visos šajos uzvedumos piedalījās Gatves dejotāji, pierādot mūsu gribēšanu un varēšanu. Iepriekšējā sezonā mums tika dota iespēja būt daļai no simtgades lieluzveduma “Abas malas”, tajā izdejojām cauri visai Latvijas vēsturei, no kristietības ieviešanas, kaujām Kurzemes katlā, līdz pat pirmajiem Dziesmu un Deju svētkiem, barikādēm, latviešu atmodai. Šis noteikti bija milzīgs izaicinājums, jo mūsu dejotāji ne tikai mācījās dejas mums labi zināmajā stilā, bet arī izmēģināja spēkus laikmetīgajā dejā un dažādu akrobātisko triku izpildē. Cītīgi gaidam latviešu tautas deju “Želta graudi” koncertu, kur izdejosim skaistākās un atpazīstamākās horeogrāfijas.

Uznemsana_2020_1.jpg

Uznemsana_2020_2.jpg

Uznemsana_2020_3.jpg

Dziesmu un Deju svētki

Šim vārdu savienojumam nav vajadzīgi nekādi paskaidrojumi, katram latvietim ir skaidrs, ka piedalīšanās Deju svētkos ir emocionāli bagāts un neaizmirstams notikums. Varētu jau likties, kas gan tur īpašs, arī citi kolektīvi piedalās Deju svētkos, bet dejot Daugavas stadionā, Arēnā Rīga un Mežaparka estrādē kopā ar Gatvi var tikai pie mums. Izdejot un izdzīvot emocijās ik katru sperto soli, ik katru rokas pacēlienu un satvērienu. 

Uznemsana_2020_4.jpg

Uznemsana_2020_5.jpg

 

Mēs mīlam sportot

Mūsu dejotāju dalībnieku skaits sporta pasākumos ar katru gadu aug,vienmēr sportistus pavada atbalstošā grupa, kas uzgavilē un jūt līdzi katram punktam. 

Censamies piedalīties visos sporta pasākumos- gan volejbolā, kas ir mūsu stiprākā puse, gan basketbolā, kas varbūt nesanāk tik labi, gan visos pārējajos sportiskajos pasākumos, jo galvenais jau ir kopīgi atpūsties

Īpaši rūpīgi pieejam Greizajam Kompasam, varam lepoties, ka vienu gadu esam izcīnijuši arī godpilno pirmo vietu! Visnotaļ vienas no mūsu mīļākajām sacensībām!

r1.jpg

r2.jpg

r3.jpg

 

Pavadām laiku kopā

Kopā atpūšamies arī ārpus mēģinājumiem, jo citādāk nevaram un negribam. 

Esam izveidojuši lielisku tradīciju- vienoties Gatves sezonas noslēguma pasākumā, kas iesākas ar sportisko daļu, kas katru gadu mainās, no velo orientēšanās līdz pat kopīgām sporta spēlēm. Vakara daļā pasludinām Gatves Gada balvas ieguvējus un atskatāmies uz aizvadīto gadu. 

Vasara, visiem zināms, pārsvarā ir tas gada laiks, kad dejošanas mēģinājumi nenotiek, bet, kā esam secinājuši, mums tik ilga netikšanās nav pa prātam, tāpēc dodamies arī dabā. Esam gājuši interesantā pārgājienā pa Līgatnes mežiem vai arī devušies aizraujošā Gatves laivu braucienā. 

r4.jpg

r5.jpg

r6.jpg

r7.jpg

 

Iesvētāmies

Mēs Gatvē iesvētām savus dejotājus, kad jau otrais gads tiek dejots kopā ar mums. Ārkārtīgi superīgs pasākums, kurš ļauj iepazīt savu kolektīvu vēl vairāk, sagatavojam priekšnesumus, pārģērbjamies, iepazīstinam jaunos ar mūsu tradīcijām. Ar katru gadu priekšnesumi paliek ar vien spēcīgāki un spēcīgaki, dejotāju video montāžas prasmes labākas un idejas-trakākas Noteikti varam teikt, ka šis ir viens no sezonas spilgtākajiem notikumiem.

Uznemsana_2020_14.jpg

Uznemsana_2020_15.jpg

 

Mums ir savs zāles volejbola turnīrs "Gatves kauss"

Kopīgi starp instensīvajiem mēģinajumiem, koncertiem un skati noorganizējām savu sporta pasākumu- “Gatves kausu”.  Kolektīvu atsaucība ir milzīga un vietas aizpildās vēja ātrumā. “Pēc sportiskās daļas gaidām dalībniekus mūsu mājās, Dzirnās, kur apbalvojam visus sportistus un, kā jau dejotāji, griežam dančus līdz rītam. Dejotāju vidū klaiņo runas, ka tieši “Gatves kausa” balle ierindojas labāko tautasdejotāju pasākumu augšgalā.

Uznemsana_2020_16.jpg

Uznemsana_2020_17.jpg

 

Mums patīk ceļot

2014.gada rudenī devāmies ļoti tālā ceļā uz Dienvidkoreju, kur piedalījāmies “Šeonjanas deju festivālā”, kur starp pārstāvjiem no 23 pasaules valstīm ierindojāmies augstajā 2.vietā, bet mūsu solo pāris Jānis un Anete tika pie titula “Pasaulē labākie dejotāji”. 2017.gada devāmies izbaudīt Gruzijas viesmīlību starptautiskā deju festivālā, kur apguvām gruzīnu tradicionālos deju soļus, savukārt Gruzijas valsts ansamblim ierādījām mūsu polku un palēcienus. Braukt ceļojumos ar dejotājiem un vēl kopā uzdejot - tas ir viens no lieliskākajiem notikumiem dejotāja dzīvē. 

Uznemsana_2020_18.jpg

Uznemsana_2020_19.jpg