Ja reiz esi atvēris šo sadaļu, tad vēlamies Tev īsumā pastāstīt, kāpēc ir forši dejot Gatvē...

Mums ir lieliska humora izjūta

Šeit nav nepieciešami vārdi, lai runā darbi!

 

Mēs nebaidāmies no izaicinājumiem

Gatve ir vienota komanda, kas vienmēr ir gatava jauniem izaicinājumiem un piedzīvojumiem. Līdz šim esam iejutušies akmens laikmeta mežoņu tēlos, velkot mugurā kartupeļu maisus, esam izdzīvojuši seno latviešu dzīves gājumu uzvedumā „No zobena saule lēca”, mūsu solistes pārtapa par karstasinīgām rudmatēm uzvedumā „Lec, saulīte!”. 2016.gada pavasarī bijām dalībnieki greznajā uzvedumā "Gredzenus mijot", kur izdejojām līgavaiņa radu lomu un mūsu meitenes izdejoja divas solo lomas. Jaunajā sezonā atkal ar prieku un satraukumu gatavojamies izdzīvot "No zobena stāstu".

20160531180944.jpg

2.jpg

Dziesmu un Deju svētki

Šim vārdu savienojumam nav vajadzīgi nekādi paskaidrojumi, katram latvietim ir skaidrs, ka piedalīšanās Deju svētkos ir vienreizējs un neaizmirstams notikums. Varētu jau likties, kas gan tur īpašs, arī citi kolektīvi piedalās Deju svētkos, bet dejot Daugavas stadionā un Lielajā Mežaparka estrādē kopā ar Gatvi var tikai pie mums. Gatvei Deju svētkos vienmēr iet raibi un jautri – dejojam, lustējamies un velkam viens otru uz zoba. Pagājušajos svētkos lepojāmies ar savu vadītāju Guntu, kura pirmo reizi kāpa svētku virsvadītāju tribīnē, lai vadītu deju - "Kur tu augi daiļa meita".

3.jpg

DSC_0713.JPG

Mēs esam aktīvi, sportiski un saliedēti

Gatve vienmēr atbalsta citu kolektīvu organizētos sporta un izklaides pasākumus. Protams, ja vien tajā laikā nav ieplānots koncerts, Gatvieši ar lielāko prieku orientējas "Greizajā kompasā", spēlē pludmales volejbolu "Liesmas kausā", ņem dalību  "Rotaļas futbola turnīrā". Esam ar sportisku garu apveltīta kompānija, taču mums pietrūkst pāris azartisku basketbolistu, lai varētu piedalīties arī Vektora basketbola turnīrā "Egona kauss" – varbūt tieši Tevi mēs meklējam?

IMG-20151107-WA0002.jpg

IMG-20151003-WA0004.jpg

Mums ir sava „Kauja pie Gatves”

Gatve ir iedibinājusi savu tradīciju, jau trīs gadus rīkojam tautas bumbas sacensības starp deju kolektīviem no visas Latvijas. Katru gadu turnīrs tiek papildināts ar jaunām radošām idejām, izdarībām un stafetēm. Tas nav tikai sporta pasākums, tas ir saliedēšanas un jestru izdarību kopums, kur katram gatvietim jāpieliek roka, lai viss noritētu veiksmīgi.

6.jpg

7.jpg

Ja mēs ballējamies, tad mēs ballējamies

Ballītes pēc koncertiem ir dejotāju dzīves neatņemama sastāvdaļa, kad visi kopā iztrakojamies līdz pēdējam muzikantu gabalam vai paziņojumam mikrofonā, ka Gatves autobusam jau pirms pusstundas vajadzēja izbraukt. Mēs mēdzam iziet balles, īpaši Latgalē un Limbažos! (Iziet nozīmē palikt līdz beigām un dejot līdz galam!) Vismaz vienu reizi sezonā Gatvieši sanāk kopā un kārtīgi iesvēta jaunos dejotājus. Mūsu radošās dvēseles parasti izdomā jestras ballītes tēmas – piemēram, sadalīt visus mūzikas grupās un uztaisīt vienu kārtīgu Gatve Fest. Kurš gan negribētu dzirdēt vienā vakarā uzstājamies tādas grupas kā Kelly Family un Reigani! Gatvieši ir naski arī uz kopējo pīrādziņu ēšanu un karstvīna dzeršanu Ziemssvētkos. Mums patīk svētki!

IMG-20160218-WA0000.jpg

8.JPG

Mums patīk ceļot

2014.gada rudenī devāmies ļoti tālā ceļā uz Dienvidkoreju, kur piedalījāmies “Šeonjanas deju festivālā”, kur starp pārstāvjiem no 23 pasaules valstīm ierindojāmies augstajā 2.vietā, bet mūsu solo pāris Jānis un Anete tika pie titula “Pasaulē labākie dejotāji”. Mums bija iespēja sadejoties un sacensties ar dejotājiem no Meksikas, Bangladešas, Taizemes, Indonēzijas, Indijas, Krievijas, Somijas, Korejas un citām valstīm. Devāmies krāšņos gājienos pa Seulu, iepazinām citu tautu kultūru, nobaudījām Korejas tradicionālo virtuvi un, protams, lieliski izklaidējāmies. Šis ceļojums mums ir kā āķis lūpā, turpmāk esam apņēmušies doties uz tuvākiem vai tālākiem festivāliem katru gadu.

1959703_788591421180084_8083245432699007817_n.jpg

1374359_788593227846570_5840858875070373088_n.jpg

 

 Pievienojies mums!