"Tā mana zeme - skaistākā"

04.01.2019.
"Tā mana zeme - skaistākā"

Agrā decembrī devāmies uz Ogres novada kultūras centru, lai ar citiem kolektīviem lustīgi un skaisti iesāktu ziemu deju lielkoncertā "Tā mana zeme - skaistākā". Koncertā izdejojām "Audēju deju", "Ai, kad es būtu" un "Sidrabrasu". Prieks kopā būt!

Deju lielizrāde "Abas Malas"

04.01.2019.
Deju lielizrāde "Abas Malas"

Par godu mūsu mīļās Latvijas simtgadei tika uzvesta multimediālā deju lielizrāde "Abas Malas", kurā piedalījās arī Gatve. Kopā ar baleta, mūsdienīgo deju un tautas deju cienītājiem izstāstījām Latvijas vēsturi caur deju uz Arēnas Rīgas skatuves. Kā deju papildināja mūzika, tā izrādi papildināja videoprojekcijas, skatītājiem veidojot telpisku ilūziju, kas palīdzēja skatītājiem "izdzīvot" mūsu Latvijas vēsturi. Mums, dejotājiem, šī bija lieliska iespēja izklāstīt un ielikt daļiņu sevis Latvijas simtgadē, izdejojot ne tikai tautas dejas, bet arī mūsdienīgās un laikmetīgās dejas. Patiesi esam lepni un pagodināti sveikt Latviju caur deju. Pateicamies deju horeogrāfiem Dacei Adviljonei, Lienei Gravai un Raimondam Martinovam par iespēju piedalīties lielizrādē.

Agra Daņiļeviča autorkoncerts

09.12.2018.
Agra Daņiļeviča autorkoncerts

Šīs sezonas pirmie koncerti pagāja, līksmi dancojot un svinot Agra Daņiļeviča jubilejas koncertus "Manas tautas dejas'' VEF Kultūras pilī un Siguldas Kultūras centrā. Nodejojām Gatvei īpaši radīto deju "Ai, kad es būtu". Dzirnas jau saucam par otrajām mājām un ļoti priecājamies, kad Agris ienāk ciemos apsveicināties. Priekā!