"Gatves" laivu brauciens 2016

16.08.2016.
"Gatves" laivu brauciens 2016

Laikā, kad visa pasaule ir aizņemta ar "pokemonu" tvarstīšanu un Amerikas prezidenta kandidātu vērtēšanu, "Gatves" vidējie uzticīgi savām tradīcijām - laivu braucieniem, apceļojot skaistāko zemi pasaulē - Latviju! Šogad ciemojāmies pie Ingas un Valda Vecpiepalgā. "Saiešana slātaviešu garā" - novada svētki, retro automobiļu salidojums, atraktīva ekskursija brāļu Kaudzīšu muzejā un aitu fermā, īsts slātaviešu tirgus, koncerts, balle, ūdensrozes un vēl... Kā lai vienaldzīgi klusē, ja pamostoties dūmakainā rītā, teltī iespējams nobučot ''varžu princi", pusdienās nogaršot čaklāko kolēģu salasīto sēņu mērci vai saulrietā peldēties teiksmanajā Ineša ezerā. Paldies, Inga, Valdi, paldies, Vespiebalga! Viss bija tik lieliski, ka gan jau atkal kādreiz nāksim "tavas rozes zagt..."!

P.S. Ja Tev patīk pavadīt laiku labā kompānijā, mazliet proti dejot un ir brīvi trešdienu vakari - nāc dejot "Gatves" vidējos! (laivu nevajag)

Starptautiskā deju festivāla "Sudmaliņas" atklāšana

03.07.2016.
Starptautiskā deju festivāla "Sudmaliņas" atklāšana

TDA "Gatve" pamatsastāvam bija tas gods būt VIII Starptautiskā tautas deju festivāla "Sudmaliņas" viesu vidū un kopā ar TDA "Dancis", "Līgo", "Rotaļa" un "Teiksma" atklāt pasākumu Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē (Foto: Reinis Oliņš). Pirmo reizi festivāla vēsturē norisinājās konkurss ar Armēnijas, Gruzijas, Izraēlas, Ķīnas, Latvijas, Polijas un Turcijas deju ansambļu dalību, kurus vērtēja starptautiska žūrija. Ar lielu interesi noskatījāmies dalībnieku sniegumu, kas bija tiešām augstā līmenī. Diena bija karsta, bet jūras tuvums mūs glāba gan mēģinājumu starplaikos, gan pēc koncerta. Mūs atbalstīt atnākušie tuvinieki pat atzina, ka, par spīti 29 grādu karstumam, vilnas tautas tērpos izskatījāmies enerģiski kā gājienā cauri pilsētai, tā koncertā.

Deju sezona oficiāli ir beigusies, bet mums vasarā vēl gana daudz jāpaspēj. Pirmkārt, ilgi šķirti būs nespējam, otrkārt, laulības ostā jāieved mūsu Viesturs, bet, treškārt - daudz pārsteigumu gaidāms mūsu apaļās jubilejas koncertā, kurš notiks 12.decembrī, jaunajā sezonā. Laiks taču skrien nemanot, tāpec savā darbā neapstāsimies.