Turpinām attālināti dejot un tikties

23.12.2020.
Turpinām attālināti dejot un tikties

  Kaut arī pašreizējā situācija liedz satikties visiem kopā, Gatve neatlaidīgi turpina darboties, tiekoties un dejojot attālināti.


Lai neļautu mājas režīmā aizmirst mēģinājumu garšu, katru nedēļu cītīgi tiekamies tiešsaistes Zoom mēģinājumos, kuros repetitori dejotājus ne tikai iesilda un izstaipa, bet arī liek atcerēties un izdejot gan esošos, gan jaunus deju soļus.


Lai saglabātu tuvības sajūtu, Ziemassvētkus atzīmējām attālināti, ar slepenajiem draudziņiem, online priekšnesumiem un daudz ko citu.


Esam apzinīgi, gatavojamies un ar nepacietību gaidām mēģinājumus!

Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

20.10.2020.
Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

  Skatuves starmeši, tautastērpa svinīgums un skatītāju aplausi ļāva mums dejot ar vieglumu un smaidu sejā.

Ļoti ilgojāmies pēc brīnišķīgās koncerta sajūtas, kuru, pateicoties TDA Vektors, guvām ansambļa organizētajā koncertā VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā" 2020. gada 11. un 12. oktobrī.

Kopā satikās aizrautīgākie Rīgas tautas deju dejotāji, lai ieskandinātu rudeni ar dejām, kuras vislabāk izsaka katram kolektīvam raksturīgo "rokrakstu".

Deju nometne Bērzē

16.09.2020.
Deju nometne Bērzē

Gatve pēc ilgās deju pauzes sezonu uzsāka ar kārtīgu deju nometni. Visu nedēļas nogali pavadījām Bērzē, kur mūsu lieliskā namamāte Aija gādāja, lai dejotāji būtu paēduši, izgulējušies un gatavi izdejot visizaicinošākos horeogrāfijas šedevrus. 

Izmantojām iespēju labāk iepazīties ar jaunajiem dejotājiem, parādīt viņiem, kāda ir Gatve arī ārpus mēģinājumiem, organizējot sev dažādas aktivitātes, no Gatves bingo un nakts trasītes līdz pat popielas priekšnesumiem ballē. 

Nu esam gatavi turpināt pārsteigt skatītājus, vadītājus un paši sevi tajā, ko Gatve kopā var paveikt!