1.vieta Liesmas pludmales volejbola kausā

12.02.2017.
1.vieta Liesmas pludmales volejbola kausā

Kāds prieks, kāda laime un lepnums par savējiem. Neticami, bet tieši Gatves komanda šogad izcīnīja augstāko vietu TDA "Liesma" rīkotājā pludmales volejbola kausā. 16 komandu konkurencē, piekāpjoties tikai TDA "Dancis" komandai, mūsu komanda uzvarēja spēli pēc spēles. Viegli nebija, bet spēka un domu sakārtošanā aktīvi iesaistījās treneris Jānis un skaļais, nevaldāmais un nenopietnais līdzjutēju bariņš. "Tas bija viens varen' neglīts fināls", teica Jānis, bet visu cieņu Sadancim, fināla spēle bija nudien vienlīdzīga. Šķiet, ka beidzot esam atraduši savu sporta veidu, jo, kā zināms, pērnajā vasarā 1.vietu TDA "Rīdzenieks" rīkotajā volejbola turnīrā "Smilšu bumba" ieguva neviena cita, kā Gatves komanda. 

"Divi, divi, kas tie divi"

12.02.2017.
"Divi, divi, kas tie divi"

28.janvāra vakaru Gatves pamatsastāva atmiņu kalendārā varētu atzīmēt kā "ciemošanās Bauskā pie Jandāla". Tā nu tas bija, jo, kā īsti sava Kultūras nama saimnieki Jandālieši mūs sagaidīja ciemos ar "veselības dzērienu" un uzkodām, un rūpējās par mūsu labsajūtu līdz pat vēlai naktij. Malači! Tādā tīkamā gaisotnē iedejojām Jaunajā gadā, sekojot Gatves "Otrās iespējas" piemēram, pagaršojām "lāča ķepu" vietējā ēstuvē, sacerējām paši savu melnbalto filmu un skaļi aplaudējām Aigaram, kurš, atstāts bez Guntas uzraudzības, mēnestiņa (mūsuprāt, banāna) tērpā, īsi pēc pusnakts griezās pavāru dejā kopā ar citiem deju kolektīvu vadītājiem. Žēl tikai, ka kostīmu nevarēja paturēt.. Lūk, kā mēs aizbiedējām ziemas saltumu no Bauskas.

Septiņdesmitgades balle

27.01.2017.
Septiņdesmitgades balle

Gatves 70 gadu jubilejas laiku ar "treknu" punktu noslēgt nav iespējams. Jauns gads, jaunas apņemšanās, jauni koncerti plānā, bet sezona turpinās tā pati - Jubilejas sezona Austras koka zīmē. Aicinām apskatīt Gatviešus citās sajūtās - atpūtušos pēc aizvadītā Jubilejas koncerta Dailes teātrī, izgulējušos, skaisti saposušos, mirdzošus, starojošus pēc izdejotā jums - skatītājiem! Šoreiz ne skatuves, bet svētku brīvdienu gaismās. Atmināmies neko citu kā Jubilejas balli Rīgas Latviešu biedrības namā vēl 2016. gada nogalē. Bijām kopā ar bijušaniem un esošajiem ansambļa vadītajiem un dejotājiem, pateicāmies viens otram un baudījām nepiespiestu gaisotni, labu mūziku un dejas, dejas, dejas līdz rīta stundām.