Gatves stāsti: vadītāja Gunta un atmiņas no VDA "Daile", Gatve Korejā

15.03.2021.
Gatves stāsti: vadītāja Gunta un atmiņas no VDA "Daile", Gatve Korejā

Turpinot jauniesākto tradīciju, aizvadījām Gatves stāstu vakaru Vol. 2, klausoties dejotāju un vadītāju interesantajos piedzīvojumos.

Otrajā stāstu vakarā mūsu mīļā vadītāja Gunta dalījās ar pieredzi, dejojot slavenajā Valsts Deju ansamblī "Daile", kurā savu laiku ir dejojuši arī daudzi zināmāko tautas deju ansambļu vadītāji un repetitori.

Vakaru turpināja Gatves dejotāja Elīna, kas dalījās ar atmiņām par Gatves piedzīvoto braucienā uz Koreju. Šis nebija ierasts ārzemju brauciens. Korejā Gatve piedalījās vērienīgā deju konkursā, kurā dažādu valstu pārstāvji, parādot savas valsts deju kultūru sacentās par godalgotām vietām. Gatvei Korejā veicās lieliski, jo uz Latviju pārvedām tādas nominācijas, kā "Skatītāju simpātija”, "Labākais solo pāris", kā arī deju konkursā starp visām dalībvalstīm ieguvām 2. vietu.

Ar nepacietību gaidām brīdi, kad atkal varēsim tikties, plānot nākamos kolektīva braucienus un veidot kopīgas atmiņas.

Bet tikmēr mēģināsim uzminēt, ar kādiem piedzīvojumu stāstiem Gatvieši mūs pārsteigs nākamajā stāstu vakarā!

 

Gatves stāsti: repetītore Kristīne un balets, Gatve Gruzijā

23.02.2021.
Gatves stāsti: repetītore Kristīne un balets, Gatve Gruzijā

Līdz ar pavasara dvesmām un saulesstariem, kas iezogas logos mūsu mājas ofisos, Gatve sākusi dalīties savos stāstos. Lai arī mēģinājumi regulāri attālināti norisinās, tomēr pietrūkst to jauko, mīļo un jautro dejotāju, ikdienas stāstu un kopīgo piedzīvojumu.

Gatve izveidojusi jaunu un burvīgu tradīciju- ieklausīties dejotāju, vadītāju stāstos, kurus pat tā teikt “vecie” vēl nebija dzirdējuši.

Mūsu mīļā repetitore Kristīne ir baletdejotāja ar 20 gadu stāžu uz Latvijas Nacionālās Operas un Baleta skatuves. Dzirdējām, kāds ir bijis ceļš līdz baletam, līdz skatuvei, līdz iemīļotākajiem uzvedumiem un solo dejām.

Prieks, ka Kristīne ir pie mums, Gatvē, un dalās ar saviem baleta knifiņiem, zināšanām, palīdzot mums būt stabilākiem dejās, ar visplašākajiem izvērsumiem, graciozākajām rokām un nostieptākajiem pirkstgaliem!

Stāstu vakaru turpināja Alise, kas izstāstīja, kā Gatvei 2017.gadā bija gājis ceļojumā uz Gruziju! Noteikti gaidīsim, kad ceļošana atkal kļūs par bieži sastopamu notikumu un varēsim plānot nākamo Gatves braucienu!