Sezonas noslēgums

23.06.2021.
Sezonas noslēgums

Ceturtdien, patīkamās vasaras noskaņās aizvadījām sezonas pēdējo mēģinājumu.

Izdejojāmies, apsveicām savus šī gada absolventus un baudījām kopābūšanas prieku. 

Liels paldies vadītājiem par pacietību un neatlaidību darbā ar mums. Par spēju mūs vienot, uzmundrināt un motivēt turpināt darboties arī šajos laikos. Šī sezona bija neparasta un izaicinājumu pilna, taču mēs ar cerībām skatāmies uz jauno sezonu, kad beidzot varēsim pilnvērtīgi dejot arī visi kopā.

Tiekamies jau pavisam drīz!

Gatves stāsti: vadītāja Gunta un atmiņas no VDA "Daile", Gatve Korejā

15.03.2021.
Gatves stāsti: vadītāja Gunta un atmiņas no VDA "Daile", Gatve Korejā

Turpinot jauniesākto tradīciju, aizvadījām Gatves stāstu vakaru Vol. 2, klausoties dejotāju un vadītāju interesantajos piedzīvojumos.

Otrajā stāstu vakarā mūsu mīļā vadītāja Gunta dalījās ar pieredzi, dejojot slavenajā Valsts Deju ansamblī "Daile", kurā savu laiku ir dejojuši arī daudzi zināmāko tautas deju ansambļu vadītāji un repetitori.

Vakaru turpināja Gatves dejotāja Elīna, kas dalījās ar atmiņām par Gatves piedzīvoto braucienā uz Koreju. Šis nebija ierasts ārzemju brauciens. Korejā Gatve piedalījās vērienīgā deju konkursā, kurā dažādu valstu pārstāvji, parādot savas valsts deju kultūru sacentās par godalgotām vietām. Gatvei Korejā veicās lieliski, jo uz Latviju pārvedām tādas nominācijas, kā "Skatītāju simpātija”, "Labākais solo pāris", kā arī deju konkursā starp visām dalībvalstīm ieguvām 2. vietu.

Ar nepacietību gaidām brīdi, kad atkal varēsim tikties, plānot nākamos kolektīva braucienus un veidot kopīgas atmiņas.

Bet tikmēr mēģināsim uzminēt, ar kādiem piedzīvojumu stāstiem Gatvieši mūs pārsteigs nākamajā stāstu vakarā!