Mēs - Gatve

05.08.2020.
Mēs - Gatve

Gatve ir skaista, mainīga, trakulīga ar daudz jaunām un krāsainām idejām. Mūsu dejotāji- tieši tādi paši! Gatavi mesties pretim nezināmajam, izdomāt ko nebijušu, izvīt Gatvi cauri savai ikdienai, pārvēršot to mazlietiņ dejiskāku un dzīvespriecīgāku.

Ne vienmēr tautastērpa detaļas ir savienojamas tikai ar pašu tērpu, ne vienmēr dejas ir dejojamas tikai mēģinājumu zālē vai uz skatuves. 

Mums patīk atšķirties, mums patīk kopīgi priecāties un baudīt dzīvi, mums patīk nestāvēt uz vietas un mainīties, ieliekot dejā tās visīstākās emocijas.

 

Mums patīk būt Gatvei.

Noskaidro, vai arī Tavu sirdi iekustinās Gatves gars mūsu uzņemšanās!

 

Aiz kameras- Ģirts Ozols

Gatves sezonas noslēguma pasākums

07.07.2020.
Gatves sezonas noslēguma pasākums

Brīvdienās Gatve pulcējās skaistā kopā būšanas pasākumā,  lai izpļāpātos ar tik sen nesatiktajiem deju biedriem,  brīnišķīgi pavadītu laiku kopā un pateiktu lielu PALDIES visiem, kas ar palīdzīgām rokām,  idejām un entuziasmu centās padarīt Gatves ikdienu krāsaināku. 

Dienas pirmajā daļā dalījāmies komandās,  pildījām daž ne dažādus jautrus un azartiskus uzdevumus stafetēs.  Vēlāk devāmies iepazīt Pinķus foto orientēšanās spēlē,  izkustinājām kājas un jau iesildījāmies "Greizajam Kompasam". 

Vakarā mums pievienojās arī vadītāji,  lai kopīgi atskatītos uz pagājušo sezonu,  apsveiktu mūsu absolventus,  izceltu čaklākos mēģinājumu apmeklētājus,  Endomondo izaicinājuma uzvarētājus un paziņotu laureātus dažādās nominācijās. 

Nomināciju ieguvēji "Gatves Gada Balvā 2020" :

 • Gada Jokdaris - Mairis Loiko
 • Gada Aktīviste - Karantīniste - Katrīna Stražinska
 • Gada Precizētāja - Elīna Kazaka
 • Gada Saules Stariņš - Līva Beķere
 • Ieguldījums Gatvē - Anete Brutāne
 • Gada Izaugsme puišiem - Aldis Ivanovs
 • Gada Izaugsme meitenēm - Karīna Karnīte
 • Gada Ballētājs - Edgars Ozols
 • Gada Ballētāja - Alise Bēra
 • Gatvietis - Jānis Ieviņš
 • Gatviete - Līva Kalniņa

Tomēr vislielāko paldies jāsaka Gatves vadītājai un repetitoriem,  lieliskajam trio,  kuri ir gan brīnišķīgi sarunu biedri,  gan dejas lietpratēji, bez kuriem mēs nebūtu tādi,  kādi esam.

Prieks par Gatves draudzību,  entuziasmu,  jokiem,  mīlestību pret deju un visiem mazajiem mikļiem un brīžiem,  kas liek vēlēties vēl vairāk laika pavadīt kopā ar šiem cilvēkiem!

Gaidām jau nākamo Gatves piedzīvojumu!

4.maija virtuālais tautas tērpu gājiens

11.05.2020.
4.maija virtuālais tautas tērpu gājiens 4.maija virtuālais tautas tērpu gājiens

4. maijā arī Gatves dejotāji ņēma ārā no skapjiem sen nevilktos tautas tērpus un rotājās par godu valsts svētkiem. Tad tikai atlika vien sasiet pareizi lakatiņu, piestiprināt saktu un uzkrāsot sarkanās lūpas, lai varētu doties atrast ideālo bildēšanās vietu.

Priecājamies, ka mums arī izdevās piedalīties virtuālajā tautas tērpu gājienā un padarīt šo dienu īpašu!