Gatves stāsti- Kristīne un balets

23.02.2021.
Gatves stāsti- Kristīne un balets

Līdz ar pavasara dvesmām un saulesstariem, kas iezogas logos mūsu mājas ofisos, Gatve sākusi dalīties savos stāstos. Lai arī mēģinājumi regulāri attālināti norisinās, tomēr pietrūkst to jauko, mīļo un jautro dejotāju, ikdienas stāstu un kopīgo piedzīvojumu.

Gatve izveidojusi jaunu un burvīgu tradīciju- ieklausīties dejotāju, vadītāju stāstos, kurus pat tā teikt “vecie” vēl nebija dzirdējuši.

Mūsu mīļā repetitore Kristīne ir baletdejotāja ar 20 gadu stāžu uz Latvijas Nacionālās Operas un Baleta skatuves. Dzirdējām, kāds ir bijis ceļš līdz baletam, līdz skatuvei, līdz iemīļotākajiem uzvedumiem un solo dejām.

Prieks, ka Kristīne ir pie mums, Gatvē, un dalās ar saviem baleta knifiņiem, zināšanām, palīdzot mums būt stabilākiem dejās, ar visplašākajiem izvērsumiem, graciozākajām rokām un nostieptākajiem pirkstgaliem!

Turpinām attālināti dejot un tikties

23.12.2020.
Turpinām attālināti dejot un tikties

  Kaut arī pašreizējā situācija liedz satikties visiem kopā, Gatve neatlaidīgi turpina darboties, tiekoties un dejojot attālināti.


Lai neļautu mājas režīmā aizmirst mēģinājumu garšu, katru nedēļu cītīgi tiekamies tiešsaistes Zoom mēģinājumos, kuros repetitori dejotājus ne tikai iesilda un izstaipa, bet arī liek atcerēties un izdejot gan esošos, gan jaunus deju soļus.


Lai saglabātu tuvības sajūtu, Ziemassvētkus atzīmējām attālināti, ar slepenajiem draudziņiem, online priekšnesumiem un daudz ko citu.


Esam apzinīgi, gatavojamies un ar nepacietību gaidām mēģinājumus!

Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

20.10.2020.
Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

  Skatuves starmeši, tautastērpa svinīgums un skatītāju aplausi ļāva mums dejot ar vieglumu un smaidu sejā.

Ļoti ilgojāmies pēc brīnišķīgās koncerta sajūtas, kuru, pateicoties TDA Vektors, guvām ansambļa organizētajā koncertā VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā" 2020. gada 11. un 12. oktobrī.

Kopā satikās aizrautīgākie Rīgas tautas deju dejotāji, lai ieskandinātu rudeni ar dejām, kuras vislabāk izsaka katram kolektīvam raksturīgo "rokrakstu".