Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

20.10.2020.
Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

  Skatuves starmeši, tautastērpa svinīgums un skatītāju aplausi ļāva mums dejot ar vieglumu un smaidu sejā.

Ļoti ilgojāmies pēc brīnišķīgās koncerta sajūtas, kuru, pateicoties TDA Vektors, guvām ansambļa organizētajā koncertā VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā" 2020. gada 11. un 12. oktobrī.

Kopā satikās aizrautīgākie Rīgas tautas deju dejotāji, lai ieskandinātu rudeni ar dejām, kuras vislabāk izsaka katram kolektīvam raksturīgo "rokrakstu".

Deju nometne Bērzē

16.09.2020.
Deju nometne Bērzē

Gatve pēc ilgās deju pauzes sezonu uzsāka ar kārtīgu deju nometni. Visu nedēļas nogali pavadījām Bērzē, kur mūsu lieliskā namamāte Aija gādāja, lai dejotāji būtu paēduši, izgulējušies un gatavi izdejot visizaicinošākos horeogrāfijas šedevrus. 

Izmantojām iespēju labāk iepazīties ar jaunajiem dejotājiem, parādīt viņiem, kāda ir Gatve arī ārpus mēģinājumiem, organizējot sev dažādas aktivitātes, no Gatves bingo un nakts trasītes līdz pat popielas priekšnesumiem ballē. 

Nu esam gatavi turpināt pārsteigt skatītājus, vadītājus un paši sevi tajā, ko Gatve kopā var paveikt!

Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"

11.09.2020.
Koncerts VEF kultūras pilī "Savā Rokrakstā"
Arī Gatve ir viens no astoņiem tautas deju ansambļiem, kas ir gatavojušies un uzstāsies VEF kultūras pilī notiekošajā koncertā "Savā Rokrakstā". Priecājamies, ka šis, no pavasara pārceltais koncerts, tomēr notiks un mēs varēsim atkal izjust skatuves grīdu, spožās gaismas un publikas brīnišķīgos aplausus.
 
Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ir skaidrs, ka vēl ir par agru, lai mēs satiktos skatītāju pilnā zālē.Ir rasts risinājums, kā būt ar Jums kopā, ievērojot Covid-19 infekcijas ierobežojošos pasākumus - apmeklētāji, kas iegādājušies biļetes uz koncertu “Savā Rokrakstā”, tiek sadalīti divās daļās - vieni apmeklēs koncertu iepriekš izsludinātajā laikā 12. oktobrī plkst. 19.00, bet otri tiek aicināti uz papildkoncertu dienu iepriekš - 11.oktobrī plkst. 18.00. 
 
Uz kuru koncertu jāierodas? 
 
- ja esat iegādājušies biļeti kādā no NEPĀRA skaita rindām (1., 3., 5., 7., 9., 11., 13. utt.) - Jums jāierodas uz koncertu  SVĒTDIEN 11.oktobrī plkst. 18.00. 
 
-ja esat iegādājušies biļeti kādā no PĀRA skaita rindām (2., 4., 6., 8., 10., 12., 14. utt.) - Jums jāierodas uz koncertu PIRMDIEN 12.oktobrī plkst. 19.00. 
 
No visas sirds ceram, ka šī ziņa atradīs arī tos biļešu pircējus, kuru kontaktinformācija nav piefiksēta, lai visi dejas mīļi spētu baudpilni un droši redzēt, izjust, priecāties par kolektīvu sagatavotajām dejām!