Agra Daņiļeviča autorkoncerts

09.12.2018.
Agra Daņiļeviča autorkoncerts

Šīs sezonas pirmie koncerti pagāja, līksmi dancojot un svinot Agra Daņiļeviča jubilejas koncertus "Manas tautas dejas'' VEF Kultūras pilī un Siguldas Kultūras centrā. Nodejojām Gatvei īpaši radīto deju "Ai, kad es būtu". Dzirnas jau saucam par otrajām mājām un ļoti priecājamies, kad Agris ienāk ciemos apsveicināties. Priekā!

Gatve un volejbols

09.12.2018.
Gatve un volejbols

Starp mums, Gatves dejotājiem, ir daudz labu un aktīvu volejbolistu, līdz ar to volejbols mums nav svešs un ir visa kolektīva hobijs. 19.augustā notika Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle volejbolā starp Latviju un Igauniju Arēnā Rīga, kur mēs tikām uzaicināti nodejot "Sasala jūriņa". Paldies Latvijas Volejbola Federācijai par izrādīto godu.

Aizrautību par volejbolu pierādījām arī 8.sepembrī TDA "Rīdzinieks" organizētajā volejbola turnīrā, kura kausu jau glabājam trešo gadu pēc kārtas. Ieguvām gan pirmo, gan arī sesto vietu, taču pats galvenais ir kopā pavadīta saulaina un atraktīva diena ar superīgu atbalstītāju komandu un spēlētājiem. Paldies organizētāju komandai par aizraujošo turnīru.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

05.12.2018.
XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Ar nepacietību gaidījām šo svētku nedēļu. Sākot ar svētku gājienu, visapkārt jau virmoja svētku sajūta un nepacietība. Pirmie koncerti ''Vēl simts gadu dejai'' notika Arēnā Rīga, kur izdejojām iemīļotas dejas kā Ulda Žagatas "Pūt, vējiņi", Jāņa Ērgļa "Saule brida rudzu lauku", Harija Sūnas "Audēju deja", Jāņa Purviņa "Sidrabrasa" un, protams, Ulda Žagatas "Dejotprieks". Nedēļai ejot, pilnai ar priekiem un dejām, izdejojām lieluzvedumu "Māras zeme" Daugavas stadionā. Veselos trijos skaistos koncertos tika nodejotas dejas kā Jāņa Ērgļa "Saule atved latvjus", Guntas Skujas "Kāzu deja", Jāņa Purviņa "Spīdi, vizi, vainadziņi", Alfrēda Spuras "Dzimtenei", Jāņa Ērgļa "Dod man spēku, dod man laiku" un deju kolāžu "Dzintara zemē dzintara ļaudis". Nedēļu noslēdzot, piedalījāmies dziesmu un deju svētku noslēdzošajā koncertā Mežaparka estrādē "Zvaigžņu ceļā", kur kora un Ances Krauzes pavadījumā "Sasala jūriņa" un "Dzimtenei". Šī nedēļa bija skaistu mirkļu pilna un paliks mums visiem atmiņā.