Koncerts Valmieras Kultūras Centrā "Dejai tāda dvēselīte"

21.11.2019.
Koncerts Valmieras Kultūras Centrā "Dejai tāda dvēselīte"

9. novembrī visi Gatves sastāvi piedalījās TDA “Gauja” rīkotajā koncertā Valmieras Kultūras Centrā. Šis koncerts Gatvei bija sevišķi mīļš, jo vairāki mūsu dejotāji tieši Valmieru sauc par savām mājām, tāpēc koncertā sagaidījām teju visu viņu radu saimi.

Liels paldies jāsaka TDA “Gauja” dejotājiem, kuri palīdzēja šim koncertam notikt. Brīnišķīgas atmiņas, kopā būšana un izdevušās brīvdienas mūs sagaidīja Valmierā, noteikti gaidīsim nākamo ciemošanos šeit!

Bildes no koncerta "Rudens danči"

29.10.2019.
Bildes no koncerta "Rudens danči"

 Liels paldies mūsu draugiem, “TDA Diždancis” par uzaicinājumu dejot viņu veidotajā koncertā “Rudens danči”!

 Pirmais sezonas koncerts ir izdejots, mazais pirms dejas uztraukums izjusts un jaunie gatvieši palaisti uz skatuves.

 Mūsu dejotāji kārtīgi apčubināja savus jauniegūtos krustbērnus, lai tie bez liekiem uztraukumiem par saktas pareizo pielikšanu, lakatiņa sasiešanu vai vainaga piespraušanu, varētu kāpt uz deju grīdas un izbaudīt pirmo koncertu.

 Brīnišķīgie applausi mūs pārliecināja, ka esam nodejojuši godam, ko arī apstiprināja saņemtās bildes no koncerta. Tālāk dosimies uz Valmieru novembra sākumā!

Greizais Kompass

15.10.2019.
Greizais Kompass

 Šogad oktobri iesākām ar TDA Dardedze rīkoto "Greizo Kompasu"! Izskrējām Saldus interesantākās vietas, izkustinājām kājas un superīgi pavadījām dienu. Nācās likt kopā galvas, lai izdomātu pareizās atbildes, atminētu mīklas un kopīgiem spēkiem izpildīt uzdevumus. Iepazīstinājām mūsu jaunos dejotājus ar savām greizā kompasa tradīcijām, komandas garu.

 Varam lepoties ar savām meitenēm, kuras demonstrēja savu lokanību un visātrāk pieveica vienu no īpašajiem organizatoru izveidotajiem uzdevumiem!

 Prieks, ka vakarā pie mums ieradās arī bijušie dejotāji, kuri vēlējās satikt sen neredzētos, atkal uzvilkt deju kurpes, iepazīt jaunos un izdejoties līdz rīta gaismai. Ar nepacietību gaidīsim nākamo gadu!