Bildes no koncerta "Rudens danči"

29.10.2019.
Bildes no koncerta "Rudens danči"

 Liels paldies mūsu draugiem, “TDA Diždancis” par uzaicinājumu dejot viņu veidotajā koncertā “Rudens danči”!

 Pirmais sezonas koncerts ir izdejots, mazais pirms dejas uztraukums izjusts un jaunie gatvieši palaisti uz skatuves.

 Mūsu dejotāji kārtīgi apčubināja savus jauniegūtos krustbērnus, lai tie bez liekiem uztraukumiem par saktas pareizo pielikšanu, lakatiņa sasiešanu vai vainaga piespraušanu, varētu kāpt uz deju grīdas un izbaudīt pirmo koncertu.

 Brīnišķīgie applausi mūs pārliecināja, ka esam nodejojuši godam, ko arī apstiprināja saņemtās bildes no koncerta. Tālāk dosimies uz Valmieru novembra sākumā!

Pirmais sezonas koncerts Jelgavā "Rudens danči"

16.10.2019.
Pirmais sezonas koncerts Jelgavā "Rudens danči"

Kurš ir teicis, ka Zelta rudens ir jābauda Siguldā? Mēs 26. oktobrī to baudīsim Jelgavā, kur mūsu draugi, TDA “Diždancis”, rīko koncertu -“Rudens danči”.

Skaistas dejas, burvīgi smaidi un nostiepti pirkstu gali jūs gaidīs Jelgavas Kultūras namā, kopā ar draugiem - TDA “Līgo”, TDA „Gauja” ,TDA"Diždancis", TDA "Kalve", DA "Laismeņa", JDK "Delveri" - iepazīstināsim skatītājus ar mūsu sarupētajām dejām.

Varam palielīties, ka prožektoru gaismas pirmo reizi uzspīdēs mūsu dejotājas un jaunās horeogrāfes Alises veidotajai dejai! Lepojamies ar viņu un centīsimies uz visiem 100% atdzīvināt Alises redzējumu, izdejot dejā savīto stāstu un nodot mūsu emocijas ik katram skatītājam!


Greizais Kompass

15.10.2019.
Greizais Kompass

 Šogad oktobri iesākām ar TDA Dardedze rīkoto "Greizo Kompasu"! Izskrējām Saldus interesantākās vietas, izkustinājām kājas un superīgi pavadījām dienu. Nācās likt kopā galvas, lai izdomātu pareizās atbildes, atminētu mīklas un kopīgiem spēkiem izpildīt uzdevumus. Iepazīstinājām mūsu jaunos dejotājus ar savām greizā kompasa tradīcijām, komandas garu.

 Varam lepoties ar savām meitenēm, kuras demonstrēja savu lokanību un visātrāk pieveica vienu no īpašajiem organizatoru izveidotajiem uzdevumiem!

 Prieks, ka vakarā pie mums ieradās arī bijušie dejotāji, kuri vēlējās satikt sen neredzētos, atkal uzvilkt deju kurpes, iepazīt jaunos un izdejoties līdz rīta gaismai. Ar nepacietību gaidīsim nākamo gadu!