Sezonas noslēguma koncerts

06.07.2019.
Sezonas noslēguma koncerts

Līdz ar siltajiem saules stariem, pļavas puķu smaržu vainagos, aizvadījām šīs sezonas pēdējo koncertu Ikšķiles brīvdabas estrādē. Saulīte mūs lutināja un dejojot teju katru Gatves dejotāju atstāja ar sārtiem vaigiem. 

Šī sezona Gatvei ir bijusi pilna ar skaistām pārmaiņām- jauns sastāvs, jaunas tradīcijas, emocijas, enerģija un mīlestība pret deju. Piedalījāmies neskaitāmos koncertos, bijām daļa no Latvijas simtgadei veltītā deju lieluzveduma “Abas Malas”.  Mūsu Gatves ģimenei pievienojies krietns pulciņš jaunu, radošu, aktīvu un pozitīvu dejotāju no dažādām Latvijas pilsētām, kuri jau ir kļuvuši par neatņemamu kolektīva daļu. Kopā piedalījāmies Greizajā kompasā, kurā, apvienojot spēkus, ieguvām godpilno pirmo vietu, iesaistījāmies arī Danča zāles florbola turnīrā, Vektora rīkotajā Egona kausā, Rīdzinieka pludmales volejbolā, un, protams, uzrīkojām arī paši savu sporta pasākumu- Gatves zāles volejbola kausu.

               Pa vasaru atpūtīsimies, smelsimies spēku un enerģiju nākamajai sezonai, kopīgi tiksimies uz dārza ballītēm, saliedēšanās pasākumiem un līgošanu. Būsim priecīgi rudenī satikt jaunos Gatves dejotājus un kopīgi izdejot Gatves mīļākās dejas mūsu rīkotajā lielkoncertā.

3. Starptautiskais deju festivāls "Alūksnes ziema"

25.02.2019.
3. Starptautiskais deju festivāls "Alūksnes ziema"

2019. gada 9. un 10. februārī  jau trešo reizi ziemas festivālā uz Alūksnes Kultūras centra skatuves sadejoja deju kolektīvi no Latvijas, Eiropas un Krievijas. Šī gada tēma - dažādu žanru dejas - balets, laikmetīgā dejas, sporta dejas, breiks. Pateicoties Agrim Veismanim, arī mēs piedalījāmies 3. Starptautiskajā deju festivālā "Alūksnes ziema".

 

Izbaudījām sniegotas pastaigas pa Alūksnes skaistākajām vietām, svinējām Meteņdienu, ieturot visas labākās šo svētku tradīcijas, aplūkojām Alūksnes pilī esošās izstādes un, dienas beigās, pozitīvas emocijas sasmēlušies, piedalījāmies ieskaņu koncertā Alūksnes Kultūras centrā. Pēc koncerta, kā jau dejotājiem ierasts, griezām dančus dalībnieku sadraudzības ballē ar citiem dejotājiem. Otrajā dienā, kuru pavadījām Alūksnē, dejojām festivāla lielkoncertā, kurā piedalījās arī baleta, laikmetīgās dejas un sporta deju kolektīvi. Krāšņi tērpi, veikli dejas soļi un ne tas vien bija redzams uz plašās Alūksnes kultūras centra skatuves.

 

              Liels paldies RD IKSD, festivāla rīkotājiem, vadītājiem, visiem, kas palīdzēja izveidot šo brīnišķīgo nedēļas nogali un koncertus, kuros mums, Gatves dejotājiem, bija gods piedalīties. Noteikti būsim priecīgi atgriezties Alūksnē!

"Tā mana zeme - skaistākā"

04.01.2019.
"Tā mana zeme - skaistākā"

Agrā decembrī devāmies uz Ogres novada kultūras centru, lai ar citiem kolektīviem lustīgi un skaisti iesāktu ziemu deju lielkoncertā "Tā mana zeme - skaistākā". Koncertā izdejojām "Audēju deju", "Ai, kad es būtu" un "Sidrabrasu". Prieks kopā būt!