Gatvē satikās un apprecējās

22.08.2017.
Gatvē satikās un apprecējās

Vēlamies padalīties ar vienu skaistu pavasara stāstu, kas noglabāts Gatves dārgumu lādē. Stāsts ir par Justīni un Mārtiņu, kuri no saknēm līdz galotnēm ir izauguši Gatvē, kur arī satikušies, iemīlējušies un apprecējušies. Lielai daļai esošo un bijušo ansambļa dejotāju bija tas prieks būt kopā ar jauno Bambīšu ģimeni viņu skaistākajā dienā. Jo kā gan bez mums, ja tieši kolektīvs ir "salīmējis" abus kopā nu jau mūžīgi mūžos. Paldies vedējiem - Lindai un Mārtiņam Lapsām, kuri 2 gadus atpakal mija gredzenus tieši Gatves sastāvā, Mārtiņa vecākiem, kuri joprojām ir Gatves vidējās paaudzes dejotāji, vadītājiem, kuri visus šos Justīnes un Mārtiņa pazīšanās gadus ir bijuši viņiem blakus, un visiem klātesošajiem neaizmirstamajā dienā. Dejas pludmales smiltīs gan ar apaviem, gan bez, Jaunā pāra "mini" koncerts un draugu sarūpētais uzdevums Vandzenes estrādē, saullēkta vīru dziesmas laivā, danči, mīlestība, danči, mīlestība un tā joprojām. Nāc uz Gatvi un atrodi to, kuru saukt par savējo. Rūgts! Foto: Kristaps Hercs

"Nameja Gredzens" Cinevillā

24.07.2017.
"Nameja Gredzens" Cinevillā

Katras meitenes sapnis kādā dzīves posmā ir bijis - būt kameras priekšā - kā aktrisei, dejotājai vai varbūt dziedātājai. Gatves meitenes varēja izbaudīt kā tas ir - būt mini daļai no filmas "Nameja Gredzens" komandas. Mēs kopā ar tautas deju ansambļa "Katvari" meitenēm ziedošā vasaras pļavā, starp vīgriezēm un margrietiņām, izdejojām rituāla deju, tā palīdzot kaut vai par mazu, mazu daļiņu filmai tapt vēl skaistākai. Paldies par doto iespēju un piedzīvojumu - mēs ļoti gaidām filmu un nemaz nešaubāmies, ka tā būs fantastiska.

Gatve sagaida vasaru

25.06.2017.
Gatve sagaida vasaru

Ir izdejota vēl viena krāšņa sezona ansambļa dzīvē. Līdz ar pirmajām siltajām un saulainajām dienām visi Gatves sastāvi ar labu sniegumu startēja Rīgas deju kolektīvu skatē. Gozējāmies saulītē Auces pusē, kur allaž esam gaidīti viesi un baudām pilsētas estrādes sajūtas. Mēs paspējām pat piedalīties jaunās Bambīšu ģimenes, jeb Justīnes un Mārtiņa kāzu ceremonijā, par kuru gan būs atsevišķs stāsts, jo šis skaistais pāris kāzas svinēja jau A grupas deju skatē, izdejojot solo pāra lomu dejā "Spīdi, vizi, vainadziņi". Sezonas noslēgumu svinējām Cēsu pils parka estrādē, kur visi sastāvi steidza noķert Līgo svētku sajūtas. Dejas saulrietā, kūpošas lāpas un pašu pīti pļavas ziedu vainagi.. Jauki, ka devāmies brīvdienās visi kopā, lai krātu spēkus un vairotu labo enerģiju septembrim. Kolektīva plānos ir gan jauno dejotāju uzņemšana, gan ceļojums uz Gruziju, jaunas dejas un pēdējie soļi ceļā uz mūsu visu kārtējo sapni - Deju svētkiem. Mums izdosies!